تخلیه چاه

تخلیه چاه با دستگاه جدید - امداد لوله تهران

 خدمات تخلیه چاه

تخلیه چاه با تانکر و پمپ لجن کش

برای تخلیه چاه از پمپ ها لجن کش قوی و تانکر هایی با حجم بالا استفاده می شود در صورت نیاز از ماشین های ساکشن یا مکنده استفاده میشود که توسط تیم متخصص این کار باید انجام شود تا تخلیه چاه کامل انجام شود و چاه را از چربی ها و فضولات موجود درون آن پاک نماید  و زمانی که از تجهیزات پیشرفته استفاده می شود این امر امکان پذیر است. 

تخلیه چاه بدون خرابی

عموما بیشتر شرکت ها به دلیل وارد نبودن در زمان باز کردن  درب چاه را خراب می کنند و باعث آسیب رسدن به درب چاه می شود ولی وقتی تیم حرفه ای در کار باشد به راحتی تخلیه چاه را بدون هیچ اسیب رسانی به درب چاه انجام می دهند پس حرفه ای بودن شرکت خدماتی که انتخاب می کنید مهم است.

لایروبی و کف تراشی چاه

در زمان حفر چاه مقدار زیادی شن و ماسه ته چاه ریخته می شود که ممکن است بعد از مدت با فضولات قاطی شود و بگیرد در زمان تخلیه چاه بعد از اینکه کاملا خالی شد برای اینکه دیگر این مشکل پیش نیاید باید عمل  لایروبی و کف تراشی کنید تا دیرتر از همیشه چاه بگیرد. لایروبی و کف تراشی به این صورت است که ته چاه را به طور کامل از سنگ و کلوخ خالی میکنند.

رفع بوی بد فاضلاب

بعد از تخلیه چاه بوی بد فاضلابی که در خانه و ساختمان میپیچد از بین می رود ، زیرا  تمام فضولاتی که در چاه فاضلاب انباشته شده خالی می شود و دیگر از شر بوی بد فاضلاب خلاص می شوید ، مطمئنا که در زمان بارش باران هم شدید تر می شود پس برای رهایی از بوی بد هر چه سریعتر اقدام کنید.
لوگو امداد لوله

 برآورد هزینه تخلیه چاه

هزینه ی تخلیه چاه به عوامل زیر بستگی دارد :

برای اینکه از عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت تخلیه چاه اطلاع پیدا کنید موارد زیر را حتما بخوانید تا سرتان کلاه نگذارند.

حجم و نوع تانکر تخلیه چاه

حجم و نوع تانکر

 حجم و نوع تانکر است ، این مورد جزء اصلی ترین موارد تاثیر گذار بر روی قیمت است اما حواستان باشد که زیاد از حد هزینه ای دریافت نکنند. 

حجم چاه فاضلاب

حجم چاه فاضلاب

حجم چاه فاضلاب هم در هزینه ی آن موثر است که توسط سرویسکاران امداد لوله تهران مورد بررسی قرار میگیرد و به شما مشتریان عزیز ارائه می شود. 

نوع پمپ استفاده شده

نوع پمپ استفاده شده

پمپ لجن کشی هم جزء موارد تاثیر گذار بر روی قیمت آن است ، تمام موارد تاثیر گذار توسط سرویسکاران شرکت امداد لوله تهران مورد بررسی قرار میگیرد و در آخر هزینه به شما اعلام میشود.

 راه های ارتباطی امداد لوله تهران

برای تماس با امداد لوله با شماره های زیر تماس بگیرید.

امداد لوله تهران در زمینه ی لوله بازکنی ، لایروبی و کف تراشی چاه ، تشخیص ترکیدگی لوله  ، تبدیل توالت ایرانی به فرنگی و … فعالیت میکند برای تماس با امداد لوله تهران میتوانید همه روزه به صورت 24 ساعته در هرجای تهران که هستید با آن ها تماس بگیرید.